Daha Hızlı, Profesyonel ve Güvenilir bir servis deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Msi Yedek Parça Servisi

MSI GT680 Menteşe

MSI GT680 Menteşe değişen ürünlerin garantileri değişim bittiği andan itibaren başlamaktadır. Kullanıcı onayı verildikten sonra işlem başlar.

MSI Gf63 wi-fi Kart

MSI Gf63 wi-fi Kart orijinal yedek parça ile değişen arızalı parçaların garanti süreleri değişim bittikten sonra başlayacaktır. Değişen ürünler kullanıcıya teslim edilir.

Msi Gt70 Laptop Anakart

Msi Gt70 Laptop Anakart hassas yapılması gereken değişimlerdir. Anakart değişimlerinde ki ufak statik elektrik kaçaklarından cihazlar yanabilir. Profesyonel ekipler tarafından işlem yapılması gerekmektedir.

MSI GE70 Laptop Anakartı

MSI GE70 Laptop Anakartı değişimler profesyonel ekiplerimiz tarafından, profesyonel makineler ve ortamlarda yapılmaktadır. Garanti verilerek değişim ve onarım işlemleri gerçekleştirilir. Öncelikle fiyat bilgisi verilir ve onay beklenir.

MSI GF65 Alt Kapak

MSI GF65 Alt Kapak yalıtkan eldivenlerle profesyonel ekipler tarafından yapılan değişimler için parça garantisi verilmektedir. Önce onay alınır sonra işlemler başlatılır.

MSI GT73 GT73VR üst Kasa

MSI GT73 GT73VR üst Kasa Msi Servis Merkezimizde profesyonel ekipler tarafından yapılan değişimler garanti kapsamındadır. KUllanıcıdan onay alınır ve işlemler onaydan sonra başlatılır.

MSI GE62 Notebook Üst Kasa

MSI GE62 Notebook Üst Kasa Garanti verilme aşaması başlamadan önce cihaz sahibine fiyat bilgisi verilmekte ve onay beklenmektedir. Onay alınan cihazların işlemleri başlatılır ve değişim bitip teslim edildiğin garanti süresi başlatılır.

MSI VR320X Üst Kasa

MSI VR320X Üst Kasa Profesyonel ekiplerimiz tarafından değişim işlemleri gerçekleşilen yedek parçalara garanti verilmektedir.

Msi VR601 üst Kasa

Msi VR601 üst Kasa Değişim işlemleri öncesi fiyat bilgisi verilip onay alındıktan sonra işlemler başlatılır. İşlem sonrası garanti verilir...

MSI GP62 LEOPARD PRO MS-16J5 ALT KASA

MSI GP62 MS-16J5 ALT KASA Orijinal Yedek parçası. Garantili değişimlerdir. Fiyat onayı alındıktan sonra işlemler başlatılır...

MSI GT70 alt kasa

MSI GT70 alt kasa ürün değişimleri profesyonel ekipler tarafından müşteri onayından sonra yapılmaktadır. Fiyat bilgisi paylaşılır ve garantilidir.

MSİ CX61 KLAVYE ÜST KASA

MSİ CX61 KLAVYE ÜST KASA öncelikle fiyat bilgisi paylaşılır. Onay alındıktan sonra işlem başlatılır ve değişimden sonra garanti verilmektedir.

MSI S420 Üst Kasa

MSI S420 Üst Kasa değişimlerinde garanti verilmektedir. Öncelikle fiyat bilgisi verilir ve onay beklenir. Onay alınmayan cihaza başlanmaz...

MSI GE73 GE73VR Alt Kasa

MSI GE73 GE73VR Alt Kasa kullanıcıya fiyat verilip onay alınmadan işlem yapılmamaktadır. Onay alındıktan sonra yapılan işlem garantilidir...

MSI MS-17C5 (WE73) Üst Kasa

MSI MS-17C5 Üst Kasa ürün değişimleri garantili işlemlerdir. Onay alındıktan sonra başlatılan işlem bitiminden itibaren garanti başlamaktadır.

Msı Gt72s 6qe Şarj Soketi

Msı Gt72s 6qe Şarj Soketi Orijinal yedek parça değişimlerinde profesyonel ekiplerimiz ve profesyonel ortamlarda yaptırmanızı tavsiye ederiz...

MSI GX660 Şarj soketi

MSI GX660 Şarj soketi değişimleri statik elektrik eldiveni kullanılarak profesyonel ortamlarda yapılmaktadır. Elektronik tamirler hassastır. Profesyonel ortamlar dışında tamir değişim yaptırmayınız.

Msi 6300 Şarj Soketi

msi 6300 şarj soketi ürün değişimlerinden önce cihaz sahibine fiyat bilgisi verilerek onay verilmesi beklenir. İşlemler onaydan sonra başlar.

MSI GE60 16GA 16GC CPU Fanı

MSI GE60 16GA 16GC CPU Fanı Kırılan veya dinamosu bozulan laptop fanları bilgisayarınızın sürekli kapanmasına neden olur ve ömrünü kısaltır. Bunun için fan sağlığı son derece önemlidir.

MSI Gaming GS65 8RE CPU Fan

MSI Gaming GS65 8RE CPU Fan değişimleri hassas testler ile parça değişimi yapılmaktadır. Fan Bilgisayarınızın sağlığı için oldukça önemlidir.

Msi Gf63 Cpu Fan

Fan Değişimler bizzat tarafımızdan yapılmakta ve kullanıcı hatası dışında garanti verilmektedir. Fan sağlığı cihazınızın için oldukça önemli olup işlemci ve diğer ısınan donanımların soğuması ve kulanım ömrünü direk olarak etkileyen bir parçadır.

MSI GE60-2OC-015NL Cpu Fan

MSI GE60-2OC-015NL Cpu Fan değişimleri tarafımızdan hassas testlerle birlikte yapılmaktadır. Isınma süresi ve yeterli hava akışı sağlanacak testlerden sonra ısınma sorunları giderilir.

MSI GE62 MS-16J6 CPU FAN

MSI GE62 MS-16J6 CPU FAN tozlanarak bozulan dönmeyi durduran veya kırılan fanlar pervaneleri sonucu bilgisayarınız nefes alamayarak ısınıp kapanır. Rahat hava akışı sağlanabilmesi için değiştirilmesi gerekir. Msi Servis Merkezimiz tarafından bizzat değiştirilmektedir.

Msi GT680R-060TR işlemci Fanı

Msi GT680R-060TR işlemci Fanı Msi GT680R-060TR Notebook İşlemci Fanı Bilgisayarlara rahat bir nefes aldıran sağlıklı işlemci fanları, gerektiği kadar soğutma sağlar ve ısınma sorunlarının önüne geçilmesi sağlanır.

MSI Gaming GS73VR CPU Fanı

MSI Gaming GS73VR 7RF Stealth Pro Replacement Laptop CPU Fan İşlemcilerin ısınarak kapanmasında bir çok sebep olabilir. Gerek fan kirliliği gerekse fanda ki arızalar yada kırık fan panelleri sebebi ile yeteri kadar soğumayan işlemcilerin yanmaması için bilgisayar kapanmaktadır.